O nas

Gadżety i akcesoria reklamowe

W ostatnim czasie niezwykle popularne są różnego rodzaju gadżety reklamowe. Stanowią one atrakcyjną firmę promocji każdego zakładu. Nasza firma od wielu już lat zajmuje się tworzeniem tego rodzaju produktów, dzięki czemu możemy zaproponować kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości.

Proponujemy sprzedaż hurtową różnego rodzaju gadżetów, wśród których znaleźć można między innymi:

  • smycze,
  • breloki,
  • długopisy,
  • torby,
  • power banki,
  • odblaski,
  • i wiele innych.

Oferujemy również szeroki wybór odzieży reklamowej, która może stanowić zarówno elementy ubioru pracowniczego, jak również ciekawy upominek promocyjny dla stałych klientów. Polecamy między innymi t-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, kurtki czy czapki.

Na każdym, proponowanym przez nas artykule jesteśmy w stanie wykonać wybrany przez klienta nadruk. Może zawierać on logo firmy, ciekawy napis czy grafikę.

Jeśli masz wątpliwości, czy skorzystać z naszych usług, zapoznaj się z galerią zdjęć, przedstawiającą nasze przykładowe realizacje. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Mamy ponad 15 letnie doświadczenie w dostarczaniu gadżetów reklamowych. Realizujemy zadania zarówno małe jak i duże jednak do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie i z największa starannością. Nasi Klienci są naszą największą wartością, dlatego staramy się im zapewnić produkty i rozwiązania najwyższej jakości.

 
Naszą wartością jest: uczciwość, tradycja i pełen profesjonalizm.
 
Naszą misją jest: zadowolenia zarówno naszych Klientów jak i Partnerów Handlowych.
 
Producent, dystrybutor gadżetów reklamowych Warszawa - smycze reklamowe, gadżety reklamowe i promocyjne, identyfikatory, artykuły konferencyjne i reklamowe w Warszawie, mazowieckie i cała Polska. Sklep internetowy gadżety reklamowe - zapraszamy po smycze, gifty, logoband, poligrafia.
 
 

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.